Jak bojovat s nachlazením a virozou?

28.12.2015 11:32

Letošní zimní počasí připomíná bohužel spíše sychravý podzim a přichází časté nachlazení, rýmy, virozy a další neduhy. Proto naše kroky vedou často do lékárny pro různé kapky do nosu, tablety na bolest v krku, atd. Mám dvě děti, které dost často trpí na nachlazení, rýmu a navíc ještě alergie.

 

Když jsem se seznámila s firmou Forever Living Products, která mě oslovila přírodními produkty s vysokým podílem aloe vera gelu. Začala jsem výrobky zkoušet na sobě i rodině a já objevila sílu aloe vera a účinnost výrobků z ní.

 

Dnes v naší domácí lékárně, ale i domácnosti najdete především výrobky FOREVER, které ráda doporučuji dál, protože vím, že fungují :)

 

Ráda bych Vám dala pár tipů jak bojovat s nachlazením bez použití chemických léků a jak využít jeden přípravek na více potíží :)
 
 
 
 Aloe First je založený na bázi stabilizovaného aleo vera gelu a patří na první místo v naší domácí lékárničce. Je prvním a hlavním pomocníkem jak už to název říká. Pomáhá od popálenin od plotny, slunce, exemům, akné, rýmě, kašli, bolestem v krku, virozách,odřeninách, zánětech různého původu.Více o aplikaci ALOE FIRST najdete ZDE
 
 
Je výborný při zánětech spojivek, svědění očí, angínách, horečkách, střevních potížích
 
 
 
Zabezpečuje rychlou a účinnou pomoc při průjmových onemocněních, detoxikaci organismu, zvýšení obranyschopnosti organismu
 
 
 
Představte si, že rozříznete list aloe a jíte gel přímo z rostliny. Nejvíce se této představě přiblížíte při pití našeho Aloe Vera Gelu. Zázračný list aloe obsahuje více než 75 výživných složek a 200 dalších látek včetně 20 minerálů, 18 aminokyselin a 12 vitaminů. V gelu se taktéž nachází v přirozeném stavu kyselina listová, kterou je doporučeno užívat všem ženám plánujícím těhotenství. Výsledný produkt našeho patentovaného procesu stabilizace aloe - náš gel - si oblíbili ti, kteří si chtějí udržet zdravý trávicí trakt a přirozenou hladinu životní energie.

 

- ALOE HEAT LOTION

 

Je opravdovým hitem, pomáhá při migrenách, ucpaných nosních dutinách, kašli, bolestech svalů, bolestech v krku, modřinách, otocích, ...

 

- ALOE LIPS

Úžasný balzám na rty a ne jen na rty.Dá se natřít na jakékoliv suché místo na těle, na kousance od komára, menší odřeniny,...obsahuje propolis a aloe vera, takže úžasně hojí a zklidňuje.Velmi příjemná vůně a konzistence

 

- FOREVER HAND SANITIZER

Antibakterielní gel na ruce, který zlikviduje nežádoucí bakterie a viry, dodá Vašim rukám vlhkost a vůni. Pro svoji velikost ho můžete použít kdykoliv a kdekoliv :) Idelální na cesty a pro maminky s malými dětmi.

 

Líbí se Vám naše produkty? Máte zájem vyzkoušet si je nezávazně na sobě zdarma? Ráda Vám zapůjčím balíček našich nejoblíbenějších výrobků, které používá celá naše rodina. Budu ráda za Vaši referenci - jak jste byli spokojení. Pokud Vás výrobky oslovily a chcete si je koupit, můžete přes náš eshop, ale doporučuji  Nakupujte chytře, získtejte doživotní slevy pro sebe a Vaše blízké 15 - 35% stačí vyplnit nezávaznou registraci (online)  a okamžitě získáváte minimálně slevu 15 % bez dalších povinností a pravidelných objednávek.

 

Máte otázky? Zavolejte mi, nebo napište email :)

 

Přeji krásné dny

 

Chovancová Soňa

Tel.: 725632097

email: sona.ch@email.cz