Jaro pro děti

04.04.2015 10:03

Začíná jaro a období alergií a častých nachlazení. Proto se snažíme dodávat našim dětem co nejvíce vitaminů v podobě čersvého ovoce a zeleniny.

Ale co si budeme povídat, kolik dokážou děti sníst porcí ovoce a zeleniny? Moje děti tak jednu porci ovoce a to ještě s donucením.Jak jsou na tom Vaše děti?

Chcete dát Vašim dětem denní dávku vitaminů a ještě budou Vašim dětem chutnat?


FOREVER KIDS - přírodní vitaminy pro Vaše děti, podporují imunitu, dodávají vitamíny a minerály, bez konzervanů a umělých barviv
Díky těmto cucavým multivitaminům Forever Kids ™ poskytnete svým dětem výživné látky,které každý den potřebují. Tyto zábavné a chutné multivitaminy poskytnou dospělým a dětem důležité vitaminy, minerální látky a fytonutrienty, kterých mohou mít v organizmu nedostatek.
Novou složkou ve Forever Kids je železo, které hraje důležitou roli při podpoře imunity a v kognitivním rozvoji. Je to látka, která zlepšuje celkový zdravotní stav, ale v organizmu jí mámečasto nedostatek. Fytonutrienty jsou velmi důležité rostlinné látky,které se nacházejí v ovoci a zelenině. Nová receptura má ještě více fytonutrientů díky vylepšené směsi ovoce a zeleniny. Výsledkem je multivitamin, který má skvělou chuť, jeho užívání
je zábavné!

Více informací najdete zde nebo si vyžádejte vzorek vitaminů v naší provozovně :-)

Naše děti užívají kombinací aloe vera gel+Forever Kids proti nachlazení a nemocem

Aloe vera gel zvyšuje imunitu a dodává minerální látky, Forever Kids doplňuje potřebné vitamíny :-)