Mých 10 top produktů

03.04.2015 21:25

 

Společnost FLP vyrábí přes 200 druhů výrobků.Od aloe vera nápojů až po dekorativní  kosmetiku.

Produkty mají certifikáty kvality a nejsou testovány na zvířatech.

ALOE VERA BERRY NECTAR

Obsahuje 90,3%aloe vera, brusinky, jablečnou šťávu, spoustu vitaminu C.Pro mě ideální start do nového dne.Piji ho ráno na lačno cca 0,5dcl někdy ani nevím kolik, prostě si hltnu :-) Cítím více energie, upravilo se mi zažívání...vhodný i pro děti na posílení imunity

ALOE EVER-SHIELDTUHÝ DEODORANT

Deodorant, ve kterém je hlavní složkou gel z aloe vera, neobsahuje žádné aluminiové soli, má příjemnou vůni "čistoty", která se ani trošku nebije ani s dámským, ani s pánským parfémem.Nenechává stopy na oblečení, neničí trička žlutými skvrnami.Dá se natřít i po holení-zklidňuje pokožku  se použít i na chodidla. Je opravdu velký, vydrží až 6 měsíců.

 

 

ALOE LIPS

Úžasný balzám na rty a ne jen na rty.Dá se natřít na jakékoliv suché místo na těle, na kousance od komára, menší odřeniny,...obsahuje propolis a aloe vera, takže úžasně hojí a zklidňuje.Velmi příjemná vůně a konzistence.

ALOE HAND&FACE SOAP

Obrovsky koncentrovaný, na umytí rukou stačí velikost hrášku, na umytí těla jedna dávka.Vydrží neskutečně dlouho,ideální na intimní hygienu příjemně voní, nechává pokožku příjemně jemnou, zklidňuje.Vhodný pro alergiky a malé děti-neštípe do očí

FOREVER BRIGHT TOOTHGEL

 

Není to pasta, je to gel z aloe vera+propolis bez fluoridu. Působí pozitivně na dásně, působí proti paradentoze, bělí zuby a má příjemnou mátovou chuť.Vystačí na opravdu dlouho, protože stačí jen malá kulička velikosti hrášku.Doma tento gel používáme celá rodina.

ALOE HEAT LOTION

Skvělý hřejivý krém, používám ho na unavené nohy, bolesti svalů, při nachlazení mažu na hrudník, pomáhá při migrenách, rychle vsakuje do pokožky, má rychlý účinek proti bolesti.Určitě by neměl chybět v žádné lékarničce.

ALOE VERA GELLY

Univerzální pomocník na všechno, od popálenin přes odřeniny po exemy. Neskutečně urychluje hojení,určitě patří do každé domácnosti.

ALOE FIRST

Nepostradatelný pomocník, používám jej při odřeninách, popáleninách,jak od hrnce tak od sluníčka, při bolesti v krku nebo kašli jej stříkám do krku,při rýmě do nosu, ....Používám jej na vlasy,obličej,... Neskutečně široké použití.Doma opravdu nesmí chybět:-)

Výrobky, které jsem popsala používám každý den a mám jen ty nejlepší zkušenosti. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované a vydrží opravdu dlouho.Navíc jejich kvalita je opravdu jedinečná.Neobsahují žádné parabeny a náhradní plnidla.

 

ALOE PROPOLIS CREME

Aloe Propolis Creme je vynikající hydratační krém a kondicionér pokožky. Je to bohatá směs stabilizovaného Aloe Vera gelu a jiných složek uznávaných pro udržení zdravé pokožky. Forever Living Products vám představuje přípravek s perfektním složením. Aloe Propolis Creme obsahuje víc než 70 % Aloe Vera. Včelí propolis je přidán k zesílení antibiotických vlastností. Přidány jsou také heřmánek a kostival, dvě z nejznámějších rostlin používaných při péči o pokožku. Používáme ho na pokožku v zimě proti mrazu, je velmi účinný proti plísním, na exemy, lupenku...

 

ESSENTIAL OILS - TRIPACK

100% čistota

Krásně zabelené vzorky 3 základních aromaolejů levandule, citron, máta.Ráda využívám aromaolejů k navození atmosféry v práci i doma. Aromaolejíčky můžete použít i proti nachlazení, např. nakapat pár kapek citronu na límeček - působí antibakteriálně a navíc budete krásně vonět po citronu. Levanduli používám do aromalampy na zklidnění, proti bolesti hlavy, můžeme ji použít i neředěnou na odřeniny, působí protizánětlivě a protibolestivě a mátu využívám při nachlazení pár kapek do aromalampy pro lepší dýchání nebo naředěnou s olejovým nosičem. Aromaolejíčky mají velmi široké použití, můžete nakapat pár kapek do vody při úklidu a budete mít krásně provoněnou domácnost :)

 

Líbí se Vám naše produkty? Nakupujte chytře, získtejte doživotní slevy pro sebe a Vaše blízké 15 - 35% stačí vyplnit nezávaznou registraci a okamžitě získáváte minimálně slevu 15 % bez dalších povinností a objednávek.

Pokud chcete více informací, napište mi :-)