Trápí Vás celulitida? Víme jak na ni !

20.05.2015 18:05

Léto a plavková sezona se blíží. Snažíme se hubnout, cvičit a tvarovat své tělo, aby jsme v plavkách vypadaly co nejlépe.

Nevím jak Vás, ale mě ze všeho nejvíc trápí celulitida, která se nedá nijak zamaskovat. V dnešní době už jsou i plavky pro "boubelky" které dokáží zamaskovat lehké nedostatky a zdůraznit přednosti, ale co celulitida?!

Je to strašák, kterého zná téměř každá žena.

Proto jsem se před pár lety zúčastnila kurzu masáž proti celulitidě s ozonovým zábalem. Přiznám se, že jsem na kurz jela spíš ze zvědavosti, protože lektor sliboval úbytek centimetrů a výrazné zlepšení celulitidy.

Na začátku kurzu jsme se všichni poměřily a začali se školit, nejdříve jsme se učili jednotlivé hmaty, po masáži následoval zábal.

Byl to velmi příjemný kurz a jaké bylo  mé překvapení, když jsem se po ukončení kurzu změřila, nevěřila jsem svým očím, úbytek přes stehna 1,5cm, přes hýždě 1 cm!!

Začala jsem tuto masáž aplikovat i ve své praxi, protože účinky jsou opravdu úžasné. Pro udržení stavu a výraznější zlepšení celulitidy je potřeba kúra, počet záleží na stupni celulitidy. Doporučuji minimálně 5 aplikací masáže se zábalem, ideálně 2x/ týden

Nabízím dva druhy zábalů, které se mi opravdu osvědčily. Jedná se o ozonový zábal, který je bezpocitový, ozon pokožku krásně vyhladí. Druhý zábal a ten mám velmi oblíbený je zábal s aloe vera a chili papričkami, krásně prohřívá a výrazně zlepšuje prokrvení podkoží, které napomáhá k vyhlazování celulitidy a odvodu toxických látek z podkoží.

Proto milé dámy, pokud Vás trápí celulitida, neváhejte a vyzkoušejte úžasnou masáž proti celulitidě se zábalem.

Využijte moji jarní akci 6+1 zdarma !!!

Pro dokonalý výsledek doporučuji spojit s devítidenní detoxikační kůrou, která pomůže pročistit Vaše tělíčka zevnitř a vedlejší efekt je 2-3kg dolů :)