Zvažujete jarní detoxikaci?

28.04.2015 21:21

Otestujte se!

Trpíte na :

1. časté bolesti hlavy, kloubů, páteře?
 2. pocity únavy?
 3. špatná paměť, deprese?
 4. plynatost, průjmy?
 5. nespavost?
6. chronické dýchací problémy nebo astma?
 7. nepříjemný tělesný zápach, zapáchající dech?
 8. problémy s trávením?
 9. křehké nehty, psoriáza, akné?
 10. nadváha?
 11. infekce uší?
 12. kožní ekzémy, plísně, vyrážky, bradavice?
 13. bolesti žaludku  nebo  žlučníku?
 14. ženské výtoky?

Máte některé z příznaků, v tom případě začněte s detoxikací!! Při detoxikaci se čístí krev, játra,ledviny a močové ústrojí, střeva, lymfatický systém, kůže, dýchací cesty.

Nejlehčí je udělat detoxikaci pomocí bylinek. V našem případě aloe vera. Je to velmi starý vyzkoušený způsob. Má velmi příznivý vliv na zdraví a vitalitu. Detoxikaci je možné provést u každého člověka bez omezení věku, pohlaví a nemá žádné škodlivé účinky.
Při detoxikaci dochází k uvolňování toxických látek z těla, k rozpouštění různých ložisk a uvolňování hlenou. Podmínkou dobré detoxikace je správný pitný režim, aby se toxické látky mohly co nejdříve vyloučit z těla ven.

Chytří lidé považují detoxikaci organizmu za prevenci proti téměř všem civilizačním nemocem. Pokud není člověk zanesený toxiny, nemůže být nepřiměřeně unavený, nemůže ho bezdůvodně bolet kříže, hlava, nebo palit žáha.Nemůže znenadání onemocnět alergii, revmatickým onemocněním,...Avšak za detoxikaci nemůžeme považovat 2 týdenní pití bylinkového čaje, případně různé hladovky, které tělo spíše vysilují a poškozují. Detoxikace organizmu stejně velmi úspěšně pomáhá hubnutí bez jojo efektu.

Pro více informací mě kontaktujte :-)