RADIOFIT

  

Přístroj s funkcí monopolární radiofrekvence je velmi výkonný při ošetření obličeje i těla. Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do hlubších vrstev kůže a tím efektivně využije účinek aplikované látky. 

 

Vypíná a vyhlazuje pokožku zlepšením prokrvení, hydratace, pevnosti a pružnosti ( elasticity ). Při akné přispívá k hloubkovému vyčistění kůže a výraznému zlepšení stavu pleti. Intenzivně zahřívá tukové buňky, redukuje celulitidu, napomáhá při regeneraci kůže s projevy jizev a strijí.

 

Pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější zvýšením krevní mikrocirkulace ( přívod živin buňkám a odvod splodin látkové výměny ), zlepšením zásobování tkání kyslíkem. Minimalizují se projevy vrásek, dochází k podpoře tvorby kolagenových a elastinových vláken. Pro dlouhotrvající efekt je nutno podstoupit několik sezení, dle ošetřované partie ( 5 – 10 ).

 

Při působení Radiofitu používáme podle požadovaného účinku některé z těchto gelů s účinnými látkami jako jsou např.: rostlinný kolagen, elastin, kyselina hyaluronová, aloe vera, Tea tree, levandule,..

 

Radiofit nachází využití nejen v kosmetice, ale též v rekondičnícha masážních službách.

 

Kosmetika:

- hloubkové čištění při akné

- redukce vrásekneinvazivni lifting, rejuvenace ( omlazení pleti )

- zpevnění pokožky uvolněných kontur obličeje, krku a dekoltu

- redukce pigmentových skvrn obličeje i rukou

- redukce dvojité brady ad.

 

Masáže: 

- zmírnění či odstranění bolesti svalů a kloubů 

- uvolnění namožených svalů

- cílená lymfatická masáž 

- redukce tukových polštářků 

- redukce celulitidy ad.